283_0002.htm285_0001.htm286_0001.htm282_0001.htm../100/100_0001.htm 283.1 VIJESTI 01. maja Sjajan prvi meč polufinala između Bayerna i Real Madrida, završen je bez pobjednika 2:2 na Allianz Areni.Prvo poluvrijeme pripalo je Bayernu, ali su gosti iz Madrida otišli na prednost sa vodstvom. Već u četrdesetoj sekundi, nakon kombinacije Kanea i Sanea, ovaj drugi je stavio na muke Lunina, koji je bio dobro postavljen i spriječio rani šok za četrnaestorostruke prvake Evrope na Allianz Areni.Nastavila je ekipa Thomasa Tuchela sa napadima, ali redom Kane, Sane i Musiala, nisu uspijevali pronaći put do mreže Reala. Igrala se 24. minuta, kada je Toni Kroos ni iz čega magično izmislio asistenciju za Vinicius Juniora, a Brazilac matira Neuera i servira hladan tuš za 75 hiljada navijača u Minhenu.